Dlaczego MAXSIM?Poczuj radość z zarabiania

 

Wygrywamy doświadczeniem

Klienci MAXSIM mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe, produkty ubezpieczeniowe. Firma Maxsim współpracuje z 20 bankami na rynku, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu bezpłatną ofertę kredytową dostosowaną do jego osobistych wymagań. Spacjaliści finansowi – zapewniając Klientom maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji – pomagają w szybkim i optymalnym sfinansowaniu nieruchomości.

Misją MAXSIM - Leszek Mielewczyk jest niezależny wybór najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Tworzymy nowe rozwiązania i standardy, aby nasze długoletnie doświadczenie wykorzystane zostało w celu podniesienia jakości funkcjonowania całej branży.

Szczegóły

Korzyści ze współpracy z MAXSIM

image

Pełna i kompleksowa obsługa klienta

podejście wyróżniające nas od innych pośredników

analiza sytuacji i potrzeb klienta, złożenie wniosku do banku, podpisanie umowy, obsługa posprzedażowa do samego końca spłaty kredytu, oszczędność czasu klienta, możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty.

Gwarancja profesjonalnej obsługi


image

Jestemy najlepsi

Ty też możesz być!

Potwierdzają to nasze wyniki sprzedażowe. Klientów pozyskujemy głównie z polecenia i rekomendacji, bez reklamy. Rekomendacje zadowolonych klientów to gwarancja, że postępujemy uczciwie, a przy wyborze oferty dla klienta nie kierujemy się potencjalną korzyścią materialną.

Gwarancja zadowolenia


image

Małe firmy finansowe

Nie trać pieniędzy!

Małe firmy nie mają pełnej oferty, ich sprzedaż w 90% oparta jest na 2–3 bankach, niekoniecznie korzystnych dla klienta, bo brakuje tam osób do dokonywania analiz zmian w procedurach czy ofertach.

Gwarancja najlepszej oferty


Nie zwlekaj!

Umów się ze specjalistą i wybierz najkorzystniejszą ofertę

Szczegóły